Příspěvky, na které se můžete těšit...

22. října 2017 v 15:07 | Nojboš |  Připravované články
Rozhodl jsem se, že nebudu mazat historii této rubriky. Alespoň si můžu sám sobě ukázat nakolik své plány realizuji anebo nakolik jsou to jen má přání. Prostě to tu budu nechávat ;-)

Včera jsem to poprvé zkusil. Krátký okruh Provodov-Brda-Starý Světlov-Bába-Komonec a zpět. Je to taková "osmička" svým tvarem i vzdáleností. Noha nebyla úplně stoprocentní, ale snažil jsem se. Do procesu pravděpodobně nejdřívě ve čtvrtek, tak snad ještě stihnu nějakou kondiční přípravu. Ráno už mrzne, ale je krásně, tak snad to vydrží.
(17/11/2018)

Sádrová botička je pryč a právě probíhá sedmý léčebný týden z deseti. Pět týdnů jsem byl úplně mimo hru, teď mám za sebou již první pracovní týden a zdá se, že to bude čím dál lepši. Pracovně nabité období přede mnou mi zřejmě nedovolí nějaké větší akce a navíc bych měl být ještě tři týdny v "klidu". Budu trpělivý a počkám, až bude noha úplně v pořádku. Možná nějaké drobné, spíše kondiční, výlety do přírody udělám, ale moc růžově to nevidím. Zítra na to bude počasí, ale nebude čas...i když...nechávám koňovi. Chtěl bych se podívat ještě letos do Tater. Mocně mě to nabíjí. Ale mám trochu strach z té zlomeniny...zrovna noha, která je dost podstatná. Život jde dál. Musím být trpělivý. Tak Vás prosím o totéž. Děkuji za pochopení.
(03/11/2018)

Vzpomínkový článek jsem publikoval, teď by to chtělo něco nadčasového...třeba plánované Pyreneje 2019. Myslím, že dám něco do kopy a podělím se s Vámi. Času dost, noha bude minimálně ještě 3 týdny v sádře :-/
(29/09/2018)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Blood Moon Erin Blood Moon | Web | 22. října 2017 v 15:26 | Reagovat

Tak to už se těším
Spřátelíš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama